Участь доцента кафедри германської філології та перекладознавства у літній школі Університету ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) «Інтернаціоналізація вдома через віртуальний обмін: створення мотиваційного середовища для Collaborative Online International Learning (COIL)»

Давидюк Юлія Борисівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри германської філології та перекладознавства взяла участь у літній школі Університету ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Польща) «Інтернаціоналізація вдома через віртуальний обмін: створення мотиваційного середовища для Collaborative Online International Learning (COIL)», 12–18.05.2024 року.

Учасники літньої школи ознайомились із проєктом COIL, отримали інструментарій щодо підготовки до майбутньої співпраці у форматі COIL та завдяки майстер-класу з розробки проєктів COIL мали змогу запланувати власні проєкти для їх успішної реалізації в межах власних університетів. Польські колеги не лише продемонстрували проєкти Університету ім. Адама Міцкевича у співпраці з кращими університетами світу, а й надали консультації щодо імплементації COIL-проєктів. Українські та польські колеги разом обговорили основні думки, ідеї і виклики щодо впровадження майбутніх проєктів COIL.

Учасники літньої школи також мали змогу відвідати університет ім. Адама Міцкевича, а саме – головний корпус, офіс ректора, актові зали та бібліотеку, а також історичний центр міста Познань.

Ми щиро вдячні Університету ім. Адама Міцкевича за можливість долучитись до важливого заходу, який матиме вагомий вплив на розвиток навчального процесу у Хмельницькому національному університеті.

Інформація відділу міжнародних зв’язків