У СТІНАХ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРИТЕТУ ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ГЕРОЯМ «НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

30 вересня 2016 року кафедра фізичного виховання Хмельницького національного університету організувала і провела відкритий обласний турнір з волейболу, присвячений Героям «Небесної сотні».

В турнірі брали участь: збірна команда Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка (команда заявилась на чемпіонат студентської ліги України), збірна команда ДЮСШ з м. Деражня (дівчата в трьох вікових групах стали абсолютними чемпіонами України з пляжного волейболу) та команда господарів турніру, Хмельницького національного університету (команда – срібний призер Спортивних ігор Хмельницької області 2016 року серед ВНЗ 3-4 р.а.). На жаль, через відсутність фінансування не приїхали на турнір команди Львівського державного університету фізичної культури та Чернівецького національного університету.

На урочистому відкриті змагань спортсмени та уболівальники хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв «Небесної сотні». Відкрив турнір доцент кафедри здоров’я людини, голова ради ветеранів університету, Заслужений працівник фізичної культури і спорту Євген Михайлович Сіргунець

За підсумками змагань переможцями турніру стала команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, друге місце посіла команда ДЮСШ м. Деражня і третє місце – збірна команда Хмельницького національного університету.

Традиційно спонсором змагань став засновник спортивно-оздоровчого комплексу «СВ КЛУБ» Вікарчук Віктор Євгенович. Завдяки його фінансовій допомозі такий турнір проводиться вже третій рік поспіль.

Переможці турніру – збірна команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Справа срібні призери турніру – збірна команда ДЮСШ м. Деражня

Бронзові призери турніру – збірна команда Хмельницького національного університету:

Пивовар Зореслава ЗЛ-13-1

Головко Анастасія ТЛПс-15-1

Сищук Вікторія МЕВ-16-1

Коломієць Марина ДЗ-16-2

Московчук Іванна ЕКОЛ-14-1

Яровець Тамара СП-15-1

Хмельовська Вікторія ПП-16-2

Для всіх учасників турніру це був перший старт у новому 2016-2017 навчальному році. Тож побажаємо спортсменам подальших успішних стартів та перемог.

Доцент кафедри фізичного виховання
Антонець В.Ф.