У ХНУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців»

21 – 22 квітня 2015 року у Хмельницькому національному університеті було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців».

Захід був організований кафедрою практичної психології та педагогіки разом із Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, громадськими організаціями: Спілкою психологів-науковців, Хмельницьким об’єднанням психологів та психотерапевтів.

З вступним словом виступив вельмишановний ректор Хмельницького національного університету – Скиба Микола Єгорович, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, заслужений працівник народної освіти України.

З вітальними словами до учасників, гостей конференції та з нагоди 20-річчя кафедри й професійного свята Дня психолога звернулась декан гуманітарно-педагогічного факультету – Станіславова Людмила Леонідівна, кандидат філологічних наук, доцент.

Розпочав наукові дебати, як і належить, завідувач кафедри практичної психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Потапчук Євген Михайлович. Його доповідь на тему «Відповідальність як важлива характеристика психолога» викликала неабияке зацікавлення та емоційне обговорення.

Почесними гостями заходу були: Осьодло Василь Ілліч – доктор психологічних наук, професор, Національний Університет оборони України імені Івана Черняховського; Соколова Ірина Михайлівна – доктор психологічних наук, професор, Українська інженерно-педагогічна академія; Діденко Олександр Васильович – доктор педагогічних наук, професор, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького; Москалець Віктор Петрович – доктор психологічних наук, професор, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника; Лефтеров Василь Олександрович – доктор психологічних наук, професор, Одеський національний медичний університет; Томчук Михайло Іванович – доктор психологічних наук, професор, Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників.

В рамках конференції проводилися майстер-класи.

«Моя роль у стосунках» – з тренінгу особистісного росту, який побудований на психотерапевтичному методі символдрама

Гошовська Інна Віталіївна

практикуючий психолог, психотерапевт, груповий аналітик, дійсний член Міжрегіональної громадської організації сприяння розвитку Символдрами, член ГО «Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів»

Робота з травмою при за допомогою різних методів психотерапії

Шульц-Клімішена Світлана Володимирівна

Психологічний центр «Аніма», м.Хмельницький

Профілактика професійного вигоряння у працівників соціальної сфери. Балінтовська група

Салко Наталія Олексіївна

практикуючий психолог, психотерапевт, клінічний психолог, груповий аналітик, голова правління ГО «Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів»

Індивідуальні особливості сприйняття дитини. Нейропсихологічна діагностика

Новікова Світлана Василівна

практикуючий психолог, психотерапевт, член правління ГО «Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів»

Комп’ютерна залежність чи вікно у новий світ?

Танчук Ірина Станіславівна

практикуючий психолог, психотерапевт, член ГО «Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів»

Робота з травмою засобами арт-терапії

Інжиєвська Леся Анатоліївна

Державний вищий навчальний заклад Університет менеджменту та психології

Час, наповнений цікавим досвідом, активністю, участю в пленарних засіданнях та майстер-класах, екскурсіями, знайомствами, зачаруваннями і розчаруваннями, міркуванням про сенс життя, безкінечність Всесвіту… Часу видалось так мало, і пролетів він так швидко і так яскраво…

Ми ж дякуємо долі – нам пощастило із учасниками, з друзями і вельмишановними почесними гостями конференції!!!

Кафедра практичної психології та педагогіки