У ХНУ презентували програми стажування студентів у закладах відпочинку Болгарії та Туреччини

Студенти Хмельницького національного університету мають можливість проходити стажування за кордоном. У зв’язку з цим для студентів постійно презентують програми стажування у різних країнах та у певні пори року. Так, 5 грудня у Хмельницькому національному університеті відбулася презентація програми стажування у готельно-розважальних комплексах Болгарії «Болгарія літо».

Проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Антонович Йохна привітав присутніх та представив директора туристичного агентства «НаКанікули» Сергія Васильовича Кривенького.

Сергій Кривенький розповів студентам про умови участі у стажуванні: тривалість стажування у готельно-розважальних комплексах Болгарії становить 90 днів під час літніх канікул; знання іноземної мови не є обов’язковим; для участі необхідно мати закордонний паспорт та студентський квиток. Кожен учасник отримає сертифікат про проходження стажування за кордоном із зазначенням року, місця та посади.

7 грудня ХНУ відвідали представники туроператора «Calypso Tour UA» – генеральний менеджер Еркан Чавуш та менеджер розвитку Ерола Феімова, а також турецькі партнери «FIT HOLIDAYS» Ібрагіма Коджабуік та Хасана Рахманоглу. З метою продовження співпраці вони презентували студентам ХНУ програму «Стажування у Туреччині 2018».

Студенти мали змогу отримати вичерпну інформацію про програму стажування, що триватиме 6 місяців та розрахована на туристичний сезон 2018 року. Турецькі партнери розповіли про особливості програми «Стажування у Туреччині 2018», умови та вимоги до учасників, наголосивши, що стажування за кордоном дає можливість пізнати культуру та звичаї країни, отримати навики, необхідні у професійному житті. Також студенти переглянули ефектну екскурсію найкрасивішими туристичними місцями Туреччини, окремі з яких вони зможуть відвідати під час проходження стажування. Кожен учасник отримає підтвердження міжнародним сертифікатом, який стане в нагоді при майбутньому працевлаштуванні та складанні якісного резюме.