У Хмельницькому національному університеті написали диктант національної єдності

Українська мова – це джерело нашої національної гідності та єдності. Вона втілює в собі душу народу, його мудрість і красу. Кожне слово, яке ми пишемо та вимовляємо, є віддзеркаленням нашого патріотизму та гордості за Україну.

Уже доброю традицією стало написання радіодиктанту національної єдності в Хмельницькому національному університеті. Цьогоріч писали радіодиктант під назвою «Дороги України» за новим календарем – 27 жовтня об 11 годині.

Автором тексту стала поетеса, перекладач, автор прозових творів, лауреат Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав актор, театральний режисер, виконавець ролі Івана Довбуша у популярному фільмі «Довбуш» Олексій Гнатковський. Студенти і викладачі активно долучилися до нашої традиції.

Нехай кожен день надихає нас на вивчення, поглиблення та вдосконалення рідної мови. Хай слова будуть магічними ключами до світу знань і можливостей.

Відділ навчально-виховної роботи,
кафедра української філології,