ТРІУМФ СТУДЕНТІВ-ВАЖКОАТЛЕТІВ НА ЮНІОРСЬКОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

У Луцьку з 1 по 7 липня 2024 року відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Студенти Хмельницького національного університету показали вражаючі результати, здобувши золото та бронзу.

Логазюк Назар, студент другого курсу групи СОФК-23, став справжньою сенсацією змагань. Виступаючи у ваговій категорії до 96 кг, Назар продемонстрував неймовірну силу та техніку. У ривку він підкорив штангу вагою 143 кг, а в поштовху – підійняв 166 кг. Сумарний результат у 309 кг приніс Назару заслужене золото.

Не менш вражаючим був виступ Гловюк Каріни, також студентки другого курсу СОФК-23. Змагаючись у ваговій категорії до 64 кг, Каріна підняла у ривку 68 кг, а в поштовху – 86 кг. Цей результат не лише приніс їй бронзову нагороду, але й дозволив виконати норматив Майстра спорту України.

Варто відзначити, що Каріна змагалася з дев’ятьма суперницями, що робить її досягнення ще більш вагомим. З власною вагою 61 кг, вона продемонструвала відмінне співвідношення сили та ваги.

Ці перемоги є яскравим свідченням високого рівня підготовки студентів-спортсменів Хмельницького національного університету. Вони не лише прославили свій навчальний заклад, але й зробили вагомий внесок у розвиток важкої атлетики в Україні.

Вітаємо наших чемпіонів та бажаємо їм подальших успіхів на спортивній арені! Також щирі вітання їхнім тренерам з кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту доценту Олександру Антонюку та старшому викладачу Віктору Цісару.

Інформація кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту.