Тренінг для слухачів Університету третього віку

19 травня 2017 року на базі Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) студенти-магістри факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем гр.КІ1м-12-1Байдюк Микола, Козак Сергій, Лаврінчук Вадим, Прухніцький Вадим, Самсонюк Богдан провели тренінг для слухачів Університету третього віку на тему “Спілкування за допомогою сучасних інформаційних засобів: електронної пошти та програми Skype”.

Практичне заняття проведено в рамках курсу “Андрагогіка”, який читає на кафедрі теорії та методики трудового і професійного навчання д-р. пед. наук Красильникова Г.В.

Щиро дякуємо керівництву закладу та викладачу інформатики центру Прокопову М. В. за підтримку і надану можливість виступити волонтерами у благородній справі навчання людей впродовж життя.