Святкування 50-річчя кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту та 5-річчя кафедри фізичної терапії, ерготерапії

26 жовтня у Хмельницькому національному університеті відбулося урочисте засідання, присвячене 50-річчю кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту та 5-річчю кафедри фізичної терапії, ерготерапії.

Присутнім продемонстрували фотоматеріали «Як все було» та ознайомили з історією кафедри. За час свого розвитку створена у 1968 році кафедра фізичного виховання кілька разів змінювала назву і на сьогодні вона є основою уже двох кафедр Хмельницького національного університету – теорії і методики фізичного виховання і спорту та фізичної терапії, ерготерапії.

У вітальному слові завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, доцент Олександр Солтик відмітив, що це свято стосується багатьох, адже кафедра фізичного виховання завжди об’єднувала дуже велику кількість людей – це викладачі, тренери, спортсмени, студенти. Ректор ХНУ Микола Скиба привітав присутніх, зауваживши, що кафедра завжди займала 1-ші місця у своїй групі, тому її випускники є чемпіонами Олімпійських ігор, заслуженими майстрами спорту, майстрами спорту міжнародного класу. Із вітальним словом також виступили: заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Тетяна Зеленко; заступник начальника управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, випускник університету Валерій Вешко; начальник управління молоді і спорту Хмельницької міської ради Сергій Ремез; голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Хмельницькій області Юрій Краснюк; представник Хмельницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Курчак.

Під час урочистого засідання кращі викладачі, ветерани кафедри, спортсмени та студенти були нагороджені грамотами та подяками:

• Грамота Хмельницької обласної ради: Олег Базильчук, Олександр Солтик, Юрій Павлішин;

• Грамота Хмельницької обласної державної адміністрації: Юрій Дутчак, Олександр Мозолюк, Віктор Цісар;

• Грамота Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації: Віра Базильчук, Наталія Вольєва, Наталія Демченко, Оксана Павлюк, Анатолій Ребрина, Тетяна Чопик;

• Грамота управління молоді та спорту Хмельницької ОДА: Василь Антонець, Ярослав Гнатчук, Альберт Руснак, Олександр Садовий, Богдан Ференчук;

• Грамота Хмельницької міської ради: Віталій Кабашнюк, Євген Павлюк, Євген Свіргунець;

• Грамота управління молоді та спорту Хмельницької міської ради: Ірина Квасниця, Віта Хіміч, Тетяна Кірдан;

• Подяка Національного Олімпійського комітету України колективу кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту ХНУ;

• Подяка Хмельницького відділення Національного Олімпійського комітету України: Олександр Антонюк, Максим Бугайов, Олег Квасниця, Віктор Флерчук;

• Грамота Хмельницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України: Наталя Антохова, Микола Рудніченко, Віра Свіргунець, Микола Ткачук;

• Подяка ректора ХНУ та Грамота: колектив кафедр теорії і методики фізичного виховання і спорту, колектив кафедри фізичної терапії, ерготерапії;

• Подяка ректора ХНУ: Валерій Вешко, Роман Булелик, Руслан Савченко, Валерій Кисельов, Леонтій Грицьов, Петро Старцун, Василь Ткач, Ірина Кшижинська, Володимир Мосійчук, Сергій Нагорний, Ольга Жовнір, Тетяна Філонюк, Олег Штурбабін, Павло Алтухов, Дмитро Янчук, Дмитро Пундик.

Завідувачі кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту та кафедри фізичної терапії, ерготерапії вручили Миколі Єгоровичу спортивні сувеніри – символічну медаль та свисток, в знак подяки за підтримку ректорату університету у питаннях розвитку фізичної культури.

Окремо лунали вітання для першого завідувача кафедри фізичного виховання, першого на кафедрі кандидата наук, людини, яка ще й зараз працює над процвітанням кафедри – Євгена Свіргунця.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять колишнього спортсмена та ректора університету Радомира Сіліна, викладачів кафедри та студента учасника АТО, які не дожили до цього ювілею.

Від імені викладачів, співробітників та студентів гуманітарно-педагогічного факультету ювілярів привітала декан факультету Людмила Станіславова. Також прозвучали вітання від випускників кафедри різних років.

Святкового настрою додала концертна програма за участю лауреатів Всеукраїнських конкурсів – Ірини Федорович, Катерини Максимчук, Олесі Дідори та Іванни Пелехатої. На завершення урочистого засідання прозвучав Гімн університету.

Вітаємо кафедри з ювілеєм, бажаємо розвитку й процвітання, а колективам кафедр здоров’я, майбутніх звершень та Олімпійських нагород!

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ