Студенти та викладачі ХНУ відвідують Гуфі-центр

Відповідно до програми поводження з побутовими відходами, яка діє у місті Хмельницькому «Розумне довкілля»,  проводиться інформаційна робота серед населення щодо особливостей правильного поводження з відходами. Для реалізації цієї мети у нашому місті функціонує навчальний центр поводження з відходами “Гуфі-центр” –  це простір, який створено, аби навчати розумному поводженню з відходами. Він має п’ять залів:
   – медійний
   – сміттєвого жаху
   – розумного поводження з відходами
   – сміттєпереробного комплексу
   – компостувальння.
У центрі більше 30 інтерактивних експонатів, які розроблено та виготовлено спеціально для “Гуфі-центру”.

Нагадаємо, що напередодні було підписано угоду про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та офісом «Розумне довкілля».

Студенти і викладачі Хмельницького національного університету долучилися до просвітницької роботи у сфері поводження з відходами, а саме відвідали цей навчальний центр.

Із великою цікавістю Гуфі-центр вже відвідали студенти факультету економіки та управління, технологій і дизайну, факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту. Гарні враження, корисні знання – стали результатом відвідин навчального центру.

Відділ навчально-виховної роботи