Студенти-спортсмени ХНУ найкращі серед чоловічих команд з волейболу пляжного

30-31 травня у місті Хмельницькому на міському пляжі відбулись змагання з волейболу пляжного серед чоловічих команд за програмою обласних Спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а. У змаганнях брали участь збірні команди шести вищих навчальних закладів.

Хмельницький національний університет на цих змаганнях представляли: студент групи ВВ-11-1 Турик Максим та студент групи МР-12-1 Гандзій Артур.

За підсумками змагань переможцями стали студенти-спортсмени збірної команди Хмельницького національного університету. Друге місце виборола збірна команда Подільського державного аграрно-технічного університету, третє місце посіла збірна команда Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка, четверте місце виборола збірна команда Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, п’яте місце посіла команда Хмельницького університету управління та права, шосте місце – команда Національної академії державної прикордонної служби України.

Спортивний клуб кафедри здоров’я людини та фізичного виховання вітають наших спортсменів і бажають подальших успіхів в спорті та навчанні.

Гнатчук Я.І.,
викладач кафедри фізичного виховання