Студенти кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки взяли участь у спортивно-туристичному квесті

19 квітня 2017 року студенти кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки взяли участь у спортивно-туристичному квесті для студентської молоді м. Хмельницького, який організував Хмельницький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Квест проходив у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

У квесті взяли участь майбутні соціальні педагоги та соціальні робітники 1-4 курсів. На місці старту команди отримали карти спортивного орієнтування з позначеними на них базами та маршрутний лист. Студенти мали змогу проявити себе у спортивному орієнтуванні, рятувальних роботах на водному об’єкті, наданні першої медичної допомоги тощо.

Команда кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки бере участь у даному квесті уже другий рік поспіль і це стало доброю традицією, а студенти з кожним роком покращують свої результати!

Якубова Л.А.,
доцент кафедри СРСП