Студенти і викладачі співають гімн університету

14 жовтня 61-ту річницю з Дня заснування святкує один з найпотужніших закладів вищої освіти на Поділлі – Хмельницький національний університет. Сьогодні наш заклад – це сучасний науково-освітній центр із багатою матеріально-технічною базою, новітніми технологіями і творчим підходом до навчання. День народження університету – чудова можливість підсумувати досягнуті успіхи, поглянути з оптимізмом в майбутнє.

12 жовтня перед 3 навчальним корпусом о 12.30 зібралися студенти та викладачі для колективного виконання гімну Хмельницького національного університетуяке ініцюювавла студентська рада ХНУ. Захід розпочала завідувач відділу навчально-виховної роботи Інна Горячок. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять полеглих у російсько-українській війні, зокрема і випускників ХНУ. Із вітальними словами звернулися ректор Сергій Анатолійович Матюх та Голова студентської ради Марія Полякова.

Слова урочистої пісні нашого університету лунали з вуст першокурсників та досвідчених викладачів, усіх об’єднувала наша чудова нова традиція-спільне виконання гімну університету!

Із приємністю вітаємо усіх із Днем університету – святом, яке щорічно об’єднує нас шаною до славетного минулого нашої альма-матер і спільною справою, спрямованою на розбудову університету та рідної України.

Відділ навчально-виховної роботи
Студентська рада