СТУДЕНТИ-ГИРЬОВИКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ – ПЕРЕМОЖЦІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

У м.Токмак Запорізької області 23 серпня 2015 року завершився Чемпіонат України з гирьового спорту, присвячений 120-річчю гирьового спорту в Україні, де розігрували медалі серед 155 спортсменів України.

У ваговій категорії до 75 кг Ризак Володимир, студент ІІІ курсу напряму підготовки «Практична психологія», зробивши у вправі «ривок» 113 підйомів, а у поштовху 72 підйоми, і цим самим покращивши свій власний результат та набравши в сумі 185 очок, виконав кваліфікаційний норматив «Майстер спорту України».

У категорії до 90 кг Квіквініа Полміра, майстер спорту України, студент групи ЗЛз-12-1, зробивши у вправі «ривок» 123 підйоми, а у поштовху 102 підйоми та набравши у сумі 225 очок, здобув золоту медаль цих престижних змагань.

Викладачі кафедр здоров’я людини, фізичного виховання та тренери-викладачі спортклубу щиро вітають наших спортсменів, бажають досягнення високих результатів і плідних нагород за їхню нелегку спортивну працю.

Ребрина А.А., доцент кафедри здоров’я людини,
Антонець В.Ф., доцент кафедри фізичного виховання