СТУДЕНТКА НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ» – СРІБНА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ФЕХТУВАННЯ

14 квітня в м. Київ на базі ОНСЦ «Конча-Заспа» відбувся Чемпіонат України з фехтування.

Відкривали турнір шаблісти – чоловіки і жінки. Випускник нашого навчального закладу Дмитро Бойко поступився в 1 удар представнику міста Одеса і з рахунком 15:14 зайняв другу сходинку п’єдесталу пошани. Бронзову нагороду в жіночій шаблі завоювала, знову ж таки, випускниця ХНУ Олімпійська чемпіонка Ольга Жовнір. Ольга, упевнено дійшовши до півфіналу, поступилася лідеру всеукраїнської класифікації – дійсній чемпіонці світу Ользі Харлан (4:15).

Наступного дня після індивідуальних змагань шаблістів відбулися командні змагання Чемпіонату України. Цього року найсильнішою чоловічою збірною командою стала збірна міста Києва. У фіналі кияни з рахунком 45:36 взяли реванш над збірною Хмельницької області, якій поступилися у півфіналі на Чемпіонаті країни минулого року. Варто зауважити, що збірна команда Хмельницької області повністю складалась з випускників нашого навчального закладу: Дмитра Бойко, Дмитра Пундика, Олега Штурбабіна, Олександра Торчука.

Серед дівчат, як і рік тому, у фіналі зустрілися збірні Миколаєва та Хмельницького, де наша команда поступилась суперницям з мінімальним рахунком 45:43. До складу хмельницької команди увійшла студентка напрямку підготовки здоров’я людини Щукла Ірина, яка представлятиме Хмельницький національний університету у складі збірної команди країни на ХХVІІ літній Всесвітній Універсіаді у м. Гванджу (Корея).