Студентка ХНУ – переможниця акції «Маєш електронний студентський квиток – вигравай Ipad»

В рамках акції «Маєш електронний студентський квиток – вигравай Ipad», керуюча Хмельницьким відділенням Укрексімбанку, випускниця нашого університету Тетяна Лундишева вручила сучасний мобільний телефон переможниці конкурсу користувачів студентських електронних карток студентці Хмельницького національного університету Вікторії Зеленській.

До слова, студенти, які користуються електронним студентським квитком на базі міжнародної платіжної системи Visa від Укрексімбанку, могли взяти участь у розіграші смартфонів HTC Desire і планшетних комп’ютерів Ipad. Для цього було потрібно зареєструватися на сайті www.studentscard.com.ua, пройти он-лайн тестування і використовувати карту для розрахунків у торгово-сервісній мережі. Щотижня між учасниками акції, які здійснили хоча б одну операцію на суму 100 і більше гривень з використанням карти, проводилися розіграші мобільних телефонів HTC Desire 210 Dual SIM, а щомісяця розігрувався планшет Ipad. Акція «Маєш електронний студентський квиток – вигравай Ipad» триватиме до 18 січня 2015 року.

Людмила Байдич,
завідувач відділом навчально-виховної роботи