Студентів першого курсу радо зустрічає Хмельницький обласний художній музей

Традиційним є відвідування обласного художнього музею студентами Хмельницького національного університету при вивченні дисципліни «Культурологія». Без перебільшення можна стверджувати, що найбільш яскравою й урочистою подією такі відвідини є для студентів-першокурсників, які щойно поповнили дружню студентську родину нашого університету. Адже велика кількість студентів не є корінними мешканцями Хмельницького, тому й переступили поріг обласного художнього музею вперше.

Слід підкреслити, що знайомство з цією перлиною подільської культури відбувається в переддень святкування Дня міста Хмельницького, 80-річчя Хмельницької області й 55-річчя Хмельницького національного університету. Колектив музею гостинно зустрічав студентів першого курсу Факультету міжнародних відносин спеціальності «Політологія», яка цьогоріч відкрилася в університеті. Працівники музею щиро привітали першокурсників.

В творчій доброзичливій атмосфері відбулося емоційно насичене знайомство з колекціями й виставками музею.

З постійно діючою експозицією «Українське мистецтво другої половини ХХ-ХХІ століття: полістилізм», до якої відібрано 233 творів живопису, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва й виставкою робіт художника Петра Гончара ознайомила студентів старший науковий співробітник музею Аніта Немет.

На завершення екскурсії працівники музею висловили сподівання на подальшу співпрацю з університетом й побажали успішного навчання студентам-першокурсникам.

Доцент кафедри філософії та політологіі
Марія Дем’янюк