Студент ХНУ – срібний призер чемпіонату Європи з кікбоксингу

З 24 по 29 серпня 2015 р. в місті Сан-Себаст’ян (Іспанія) відбувся чемпіонат Європи з кікбоксингу (WAKO) серед кадетів та юніорів

Цей чемпіонат є одним із найпрестижніших офіційних календарних турнірів. Загалом у змаганнях взяли участь 3000 спортсменів із 60 країн Європи. Поєдинки проходили одночасно на восьми татамі і трьох рингах.

У складі збірної команди України в чемпіонаті взяв участь і студент Хмельницького національного університету факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем групи ПІ-15-1 Альохін Олександр (тренери: Майструк І., Луговий О.)

Наш кікбоксер виступав у ваговій до 54 кг. Олександр у запеклій боротьбі виборов срібну медаль, поступившись лише італійцю.

Бугайов М.Л.,

викладач кафедри фізичного виховання