СТУДЕНТ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У ЧИСЛІ НАЙКРАЩИХ БОРЦІВ КРАЇНИ

9 квітня у Харкові відбувся чемпіонат України з боротьби. Відмінністю чемпіонату України 2015 року стало те, що вперше на одних килимах змагалися спортсмени зі всіх трьох видах боротьби. Таке об’єднання привернуло ще більше уваги до змагань. На трибунах були як шанувальники класичної боротьби, так і вільної, кожен відкрив для себе щось нове.

Урочисте відкриття чемпіонату відбулося з великим розмахом. Перед присутніми виступили гімнастки, а переможець «Х-фактор» Віктор Романченко заспівав класичну пісню Queen «We are the champions», що стала гімном чемпіонату.

На цих відповідальних змаганнях вкотре проявили себе представники Хмельницького національного університету. Зокрема, студент напряму підготовки «Здоров’я людини» Андрій Власов піднявся на третє місце п’єдесталу пошани у ваговій категорії 97 кг і підтвердив своє право бути членом чоловічої збірної команди країни з вільної боротьби.

Після такого потужного старту на нашого спортсмена чекає черговий етап підготовки та Європейські Ігри в Баку, які вже негласно нарекли Малими Олімпійськими Іграми.

Зазначимо, що борці Хмельницького національного університету неодноразово доводили свою перевагу не тільки на вітчизняних килимах, але і закордоном. Тренери, спортсмени і згуртованість спортивної громадськості нашого навчального закладу, міста та області відомі всій країні.

Вітаємо нашого студента-спортсмена та його тренера-викладача Олександра Володимировича Мозолюка і зичимо їм подальших спортивних звершень!!!

Квасниця О.М.,
ст. викладач кафедри фізичного виховання