Співпраця кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем ХНУ З компанією «DACPOL» (Польща)

12 червня 2018 року Хмельницький національний університет відвідав президент компанії «DACPOL» (Польща) Адам Сітнік на запрошення завідувача кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Поліщука О.С.

Компанія DACPOL (заснована в 1992 році) спеціалізується на комплексних поставках продукції як власного виробництва, так і відомих світових виробників для підприємств енергетичного, електротехнічного та машинобудівного профілю.

Фірма «DACPOL» відома як розробник та постачальник різноманітного електромеханічного та електротехнічного обладнання, а саме: лінійних приводів; серводвигунів; контролерів та панелей операторів; систем безпеки; датчиків; лічильників; вимірювальних приладів тощо.

Польська компанія має потужний конструкторський відділ для розробки та виробництва обладнання галузевого машинобудування, зокрема: систем для вимірювання та контролю якості готових виробів; пристроїв індуктивного нагріву; устаткування для виконання операцій маркування готових виробів тощо.

В рамках візиту відбулася зустріч директора DACPOL Aдама Сітніка із проректором з навчально-наукової роботи Хмельницького національного університету Сергієм Матюхом. В ході зустрічі були обговорені питання перспектив подальшої співпраці в науковій та освітній діяльності, проходження стажування викладачами та практики студентами ХНУ на польському підприємстві.

Була укладена і підписана угода про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та фірмою DACPOL.

Підписання угоди про співпрацю

В рамках візиту відбулася презентація продукції фірми DACPOL для науково-викладацького складу кафедри, студентів та запрошених гостей.

Президент компанії «DACPOL» (Польща) Адам Сітнік

Пан Сітнік провів лекцію для студентів спеціальностей «Галузеве машинобудування» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» на тему «Новітні технології та обладнання – запорука сталого розвитку».

Після лекції студенти мали змогу задати лектору питання. Магістрів та здобувачів ступеня доктора філософії цікавила співпраця підприємства з вищими навчальними закладами Польщі у сфері впровадження наукових розробок, бакалаврів – питання проходження різних видів практики, працевлаштування, тощо.

Пан Сітнік відвідав кафедру машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем та обговорив питання подальшої співпраці з науково-викладацьким складом кафедри в науково-технічній та навчальній сферах. Під час зустрічі, відповідно до підписаної угоди, було домовлено про проходження виробничої практики на підприємстві DACPOL в липні місяці студентом Юшко О.В.

В лабораторіях кафедри відбулось ознайомлення з навчальними та науковими розробками викладачів та студентів

Олександр Тимощук,
доцент кафедри машин і апаратів,
електромеханічних та енергетичних систем,