Співпраця Хмельницького національного університету з Університетом ім. Адама Міцкевича в Познані

6 листопада 2017 року Хмельницький національний університет відвідала польська делегація Університету ім. Адама Міцкевича (Республіка Польща) у складі директора Інституту європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича у м. Гнєзно, професора Лешека Мрозевича, уповноваженої директора з питань співпраці з Україною і Росією доктора Катажини Єращик та професора Ореста Красівського.

Під час зустрічі з поважними гостями ректор ХНУ, професор Микола Скиба, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи професор Михайло Войнаренко та проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Сергій Матюх обговорили ключові аспекти культурного, освітнього і наукового співробітництва та перспективи подальшої співпраці між університетами.

У результаті зустрічі було підписано угоду про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та Університетом імені Адама Міцкевича в Познані. Дана угода передбачає співробітництво в галузі наукових досліджень, яке спрямоване на розвиток зв’язків між професорсько-викладацьким складом обох навчальних закладів, сприяє поглибленню студентських обмінів та співпраці учасників різних форм післядипломного навчання шляхом організації літніх курсів та інших програм.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ