Спартакіада міста Хмельницького з волейболу серед жіночих команд серед ВНЗ 3-4 рівня акредитації

25-26 березня на спортивній базі Хмельницького національного університету пройшла Спартакіада ВНЗ 3-4 р.а. з волейболу серед жіночих команд. В змаганнях прийняли участь команди: Хмельницького університету управління і права; Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії; Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та команда Хмельницького національного університету. За підсумками змагань переможцями Спартакіади стала команда Хмельницького національного університету, друге місце посіла команда Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії ту, третє місце посіла команда Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інститу, і аутсайдерами змагань стала команда Хмельницького університету управління і права.

Переможці Спартакіади збірна команда Хмельницького національного університету

Склад команди Хмельницького національного університету:

Козар Анастасія СОФК 17-1; Мороз Дарина ФКіС 18-1; Ровенська Олександра ФКіС 18-1; Волошин Ларіса ФР 16-1; Коломієць Марина ДЗ 16-1; Дідора Ілона МВІ 16-1; Іванова Дарина КІ 18-1; Осташ Катя ФПЛ 16-1; Бачило Яна МР 18-1;Сковлюк Аліна МВІ 18-1

Срібні призери Спартакіади команда Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Бронзові призери змагань команда Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту

Переможці та призери Спартакіади: команда Хмельницького національного університету; команда Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії; команда Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту

Капітан команди ХНУ Ілона Дідора з переможним кубком

Кращою зв’язуючою Спартакіади з волейболу серед дівчат визнано гравця команди ХНУ Ларісу Волошин.

Гравці команди господарів майданчику на перерві під час гри з командою Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

Доцент кафедри теорії і методики
фізичного виховання і спорту Антонець В.Ф.