26 березня 2024 р. відбулися заходи міжнародно-міжвузівської взаємодії за участі:
- ВШТІП Академія прикладних наук (Познань, Польща)
- Хмельницький національний університет (Україна)
- Львівський державний університет внутрішніх справ (Україна)
- Державний податковий університет (Україна)
- Уманський національний університет садівництва (Україна)
- Бережанський агротехнічний інститут (Україна)
Із вітальним словом виступили представники WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska): Grzegorz KONIECZNY (dr, ректор), Paulina KOLISNICHENKO (dr, проректор), Jolanta SIELSKA-LUFTMANN (dr, декан) Magdalena GÓRSKA (президент фундації розвитку науки і освіти в Польщі).
Було представлено доповіді в рамках 6-ти дискусійних панелей.
Доповідь в рамках дискусійної панелі «Сучасні тенденції в освіті та дослідженнях» представили Валентина ЛУК’ЯНОВА (д.е.н., професорка, ХНУ) та Валерій ДИХА (аспірант, ХНУ).
Представники Уманського національного університету садівництва Раїса КОЖУХІВСЬКА (д.е.н., доцента) та Влада МАКСИМЕНЮК (здобувачка вищої освіти) презентували результати дослідження у сфері туризму.
Представники Львівського державного університету внутрішніх справ Марта КОПИТКО (д.е.н., професорка) та Володимир ГАЛІКА (докторант) презентували результати дослідження на тему «Використання інтернет-опитувань малими та середніми підприємствами для розробки та адаптації стратегій».
Представники Державного податкового університету (місто-герой Ірпінь, Україна) Ірина ЧУНИЦЬКА (д.е.н., професорка) та Олена АЛОХІНА (здобувачка вищої освіти) презентували доповідь на тему «Функціонування університетів-партнерів під час російської агресії».
Представники ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний Інститут» (м. Бережани, Україна) Олена ПІДЛУЖНА (к.е.н, доцентка) та Богдан КУЛЯК (здобувач вищої освіти) представили доповідь на тему «Міжнародна співпраця України та Польщі в сфері освіти та науки».
Представники WSHiU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska) Agnieszka SCHUETZ (д.е.н.) та Melody MUSHONGA (здобувачка вищої освіти) презентували доповідь на тему «Проблеми студентів: психологічні, соціокультурні та економічні».
Підсумки – висновки висловили:
1. Марія ДИХА (д.е.н, професорка, ХНУ, м. Хмельницький, Україна).
2. Aydin Novruzoglu (д.п.н, професор, радник Президента Асоціації університетів Кавказького регіону, м. Стамбул, Туреччина).
3. Володимир ТОКАР (д.е.н., професор, КДТЕУ, м. Київ, Україна).
4. Світлана СУДОМИР (д.е.н., професорка, ВП НУБіП України «БАГІ», м. Бережани, Україна).5. Grzegorz KONIECZNY (д.с.н., ректор, WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (Poznań, Polska).
До заходу доєдналися здобувачі вищої освіти різних освітніх рівнів (бакалаврського, магістерського, рівня PhD) спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 075 «Маркетинг» факультету економіки і управління Хмельницького національного університету та НПП (більше 100 учасників згідно з фіксацією технології zoom, а також значна кількість учасників, які були доєднані до заходу з аудиторій).
Інформація факультету економіки і управління