Робоча зустріч адміністрації університету зі студентської радою

1 лютого 2023 року відбулася  робоча зустріч ректора  Хмельницького національного університету Сергія Матюха та адміністрації зі студентським самоврядуванням. На зустріч також були запрошені проректори з  науково-педагогічної роботи, декани усіх факультетів, голови студентських рад факультетів, голова студентської ради ХНУ, голова студентської проспілки та інші.

Основне, що необхідно обговорити, було питання про внесення змін до графіку навчального процесу та форма навчання у наступному семестрі з огляду воєнного стану та  нинішньої ситуацією зі світлом в нашій державі.

Сергій Анатолійович зауважив, що початок весняного семестру планувався на 13 лютого, але ситуація в країні вносить певні корективи, тому у зв’язку із довготривалими віяловими відключенням електроенергії та воєнним станом дата змінюється.

«Навчальний семестр плануємо розпочати в очній формі. Також думаємо, що варто задіювати додаткові засоби подачі електроенергії у навчальні корпуси, – зазначив проректор з науково-педагогічної роботи Віктор Лопатовський.

Проректор з науково-педагогічної роботи Катерина Скиба проінформувала студентів про можливості стажування за кордоном,  а також про пропозиції участі у літніх школах.

Проректор з науково-педагогічної роботи Микола Йохна порекомендував студентам проявляти ініціативу щодо покращення студентського життя та дозвілля, брати участь у благодійних акціях, заходах національно-патріотичного спрямування.

Студенти ставили запитання про оплату за гуртожиток та особливості отримання стипендії. На завершення Сергій Анатолійович подякував студентам за взаєморозуміння у вирішенні актуальних проблем, плідну розмову.

Інформація відділу навчально-виховної роботи