Пишаємося новими перемогами наших студентів

Студент спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання та технології» кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету Кострич Володимир посів трете місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з відповідної спеціальності, яка проходила 24 – 26 квітня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Впродовж двох конкурсних днів студенти із 20 провідних закладів вищої освіти ІІІ – ІV рівнів акредитації України, а також 8 закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації демонстрували теоретичні знання із фахових дисциплін, проводили фрагменти уроків та захищали творчі проекти.

Високопрофесійне журі, до складу якого ввійшли провідні науковці в галузі професійної та технологічної освіти (голова журі – професор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Євгеній Кулик), оцінювало рівень теоретичної та практичної підготовки майбутніх учителів, їх уміння розробляти план-конспект уроку, працювати з учнями, використовувати інтерактивні форми і методи навчання, інноваційні технології, реалізувати мету навчання.

На розсуд високоповажного журі було представлено план-конспект уроку на тему «Ажурне випилювання як один із видів оздоблення виробів із деревини та деревних матеріалів» (розроблений для учнів 5 класу), а також творчий проект «Клатч із деревини оздоблений вишивкою».

Конкурсна робота Кострича Володимира.

Клатч із деревини оздоблений вишивкою хрестом

Вітаємо Володимира та його керівників к.пед.н., доцента Андрощук Ірину Василівну та к.пед.н., доцента Лівшуна Олександра Васильовича. Бажаємо творчого натхнення, подальшого розвитку та перемог у майбутньому!

Висловлюємо вдячність організаторам олімпіади за високий рівень її організації та проведення.

К.пед.н., доцент Хренова В.В.