Проходження фахової (реабілітаційної) практики студентами напряму підготовки “Здоров᾽я людини”

Закінчилася фахова (реабілітаційна) практика студентів напряму підготовки 6.010203 Здоров᾽я людини, яка проходила згідно навчального плану з 5 лютого по 10 березня 2018 року. Навчання майбутніх фахівців набуло практичної спрямованості і здійснювалося в умовах їх подальшої практичної діяльності.

Під час проходження практики студенти мали можливість ознайомитись з видами, умовами та обставинами професійної діяльності в конкретних профільних закладах; поглибити та вдосконалити теоретичні знання практичними навичками; сприяти вибору сфери майбутньої професійної діяльності. Практика формує уяву про організацію і роботу спеціальних оздоровчих закладів.

Під час проходження фахової (реабілітаційної) практики студенти мали змогу ознайомитися з майбутньою професією, зробити перший крок до омріяної діяльності.

По завершенню практики відбувся відкритий захист, на якому студенти успішно презентували та захистили свої звіти, а також поділились набутим досвідом.

Доцент кафедри фізичного виховання
Чопик Т.В.