Презентація програми волонтерських стажувань від AIESEC у ХНУ

5 жовтня у Хмельницькому національному університеті відбулась презентація програми волонтерських стажувань «Global Volunteer». Дана програма спрямована на розвиток лідерських якостей молоді, практичне навчання через міжкультурний досвід за кордоном.

Проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Антонович Йохна представив керівника організаційного відділу AIESEC Поліну Беркову, яка ознайомила присутніх із програмою соціальних стажувань та умовами участі у ній.

Програма спрямована на розвиток професійних якостей особистості і полягає в короткостроковому обміні, під час якого є можливість познайомитися зі студентами приймаючої країни, роботою навчальних закладів. Міжнародна програма «Global Volunteer», за якою щорічно близько 1000 студентів проходять стажування, дає змогу подорожувати, отримувати новий досвід та покращувати рівень англійської мови та культурної обізнаності.

У стажерів AIESEC є можливість попрацювати у закордонній міжнародній компанії протягом 6-18 місяців. Термін перебування учасник може обрати самостійно, як і країну та місто.

Своїми враженнями та отриманим досвідом поділився волонтер з Індонезії, розповівши яким чином стажування змінило його особистість.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ