Поїздка у Краматорський будинок дитини “Антошка”

10 травня 2016 року БФ “Волонтери Поділля”, колектив Хмельницького національного університету та голова профкому студентів (ППОс) ХНУ Анатолій Вичавка відвідали Краматорський будинок дитини “Антошка”. Анатолій Олексійович Романов (директор будинку дитини) та персонал зустріли нас як рідних, що дуже приємно! Обіймали та щиро раділи, що ми все ж добрались до них. Персонал будинку допомагав розвантажувати зібрані речі. Найбільше їх вразила кількість підгузків – більше 10 тисяч штук! За словами директора, забезпечили діток підгузками на 4 місяці.

Анатолій Олексійович розповідав, як під час обстрілів над будинком дитини літали ракети і рятувало лиш те, що будівля оточена дев’ятиповерхівками. Також ми дізналися історію створення будинку дитини “Антошка” та переглянули невеличку фотовиставку.

Загалом, враження від “Антошки” найкращі! Адже коли працівники піклуються про діток, дарують їм свою увагу і тепло, створюють необхідні умови, то і діти щасливі та дарують посмішки!

Перед від’їздом нас запросили в маленьке приміщення на території закладу – це була невеличка капличка на території дитячого будинку, де ми поставили свічки за здоров’я діточок, а Анатолій Олексійович подякував за все і побажав щасливого повернення додому.

Ось така видалась поїздка, яку так довго планували і зараз всі щасливі від того, що змогли хоч трішечки допомогти цим діткам у прифронтовій зоні.

Хочеться дуже подякувати усім, хто допоміг зібрати ці речі. Усім, хто приносив візочки, іграшки, одяг, підгузки, дитячі засоби гігієни. Дуже дякуємо тим людям, що надсилали кошти, навіть з-за кордону. Ви зробили велику справу! ДЯКУЄМО!!!

За інформацією профкому студентів
Хмельницького національного університету