ПІДСУМКИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МІСТА З STREET WORKOUT

Безкоштовні та ефективні тренування і пропаганда здорового способу життя – все це поєднує у собі Street Workout. Нещодавно за сприяння Комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради на базі Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді завершився Відкритий Чемпіонат міста з цього виду спорту.

Наразі «Street Workout» набуває все більшого поширення серед активної молоді й перетворюється у спортивну дисципліну. «Street Workout» – це вуличний напрям, заснований на вправах із власною вагою для розвитку сили й витривалості. Основа спортивних комбінацій – базові вправи для фізичної підготовки, таких як: підтягування, віджимання, присідання та ін. Юнаки та дівчата виконують вправи, що нагадують акробатично-гімнастичні трюки, на спортмайданчиках просто неба, використовуючи найпростіший інвентар – турніки, бруси тощо. В останні кілька років рух набуває популярності в Україні й завдяки соцмережам стає масовим.

На змагання у нашому місті зібралися представники цього виду спорту, щоб продемонструвати свою майстерність. Категорії, у яких виступили учасники: «Силовий фрістайл», «Підтягування на турніку з додатковою вагою (32 кг)» «Згинання та розгинання рук (віджимання) на брусах з додатковою вагою».

Окрім того, що відвідувачі чемпіонату насолоджувалися видовищем виконуваних вправ, що демонстрували спортсмени та судді, та могли також взяти участь у розіграші додаткових призів між бажаючими, які не були учасниками чемпіонату.

До речі, до суддівського колективу, який складався з відомих у нашій області спортсменів воркауту Фещука Віталія та Вовка Сергія (незалежний суддя з міста Кам’янець-Подільський), також увійшов студент Хмельницького національного університету Фещук Сергій (гр. ТВМ-10-1).

Учасниками чемпіонату були і представники нашого університету, студент факультету інженерної механіки групи ЗВс-13-2 Артемчук Володимир посів ІІ місце у номінації «Згинання та розгинання рук на брусах з додатковою вагою (+48 кг)», зробивши цю вправу 13 разів.

Фещук Сергій, студент гр. гр. ТВМ-10-1,
спортивний клуб університету