ПІДСУМКИ УЧАСТІ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УНІВЕРСИТЕТУ У І ЕТАПІ ЧЕМПІОНАТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД

26–27 листопада 2016 року у спортивній залі університету проходили змагання І етапу чемпіонату Хмельницької області з волейболу серед жіночих команд.

У змаганнях взяли участь збірні команди: «Новатор» (м. Хмельницький), ДЮСШ (м. Деражня), команда «Дунаївці» Дунаєвецького району та команда «Хмельницький–Університет», основну якої складають студентки нашого університету. Усі ігри проходили за коловою системою. Під час змагань кожну команду підтримували свої вболівальники.

Усі команди показали красиву гру. Після перших матчів між командами «Хмельницький–Університет» – «Дунаївці» 0:2 (22 – 25, 23 – 25), та «Новатор» – ДЮСШ (м. Деражня) 2:0 ( 25 – 23, 25 – 21), тренерам, уболівальникам та самим спортсменам важко було спрогнозувати, хто ж стане переможцем цих змагань. Команда «Новатор», яка у цьому спортивному сезоні виступає у вищій лізі України, на даний час займає 6 сходинку у турнірній таблиці. У команді «Дунаївці» основу складають випускники факультету фізичного виховання Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка. У нашій команді з’явились молоді перспективні спортсменки першого року навчання. Гравці команди ДЮСШ (м. Деражня) цього року стали чемпіонами України з пляжного волейболу у трьох вікових групах. Драматична гра склалася для нашої команди в матчі з «Новатором» 1:2 (25 – 21,19 – 25, 12 – 15): у другому сеті наша досвідчена волейболістка отримала травму стегна, заміна відбулась нерівноцінна і дався взнаки більший досвід спортсменок з «Новатора».

За підсумками змагань перше місце посіла команда «Новатор» (м. Хмельницький), друге – команда «Дунаївці», третє та четверте місця розділили команди «Хмельницький–Університет» та ДЮСШ (м. Деражня), які набрали по 2 залікових очки.

До кінця цього року наша університетська волейбольна команда планує взяти участь у відкритому обласному турнірі з волейболу серед жіночих команд, який щорічно організовує факультет фізичного виховання Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка (10-11 грудня п.р.), а 17-18 грудня стартує ІІ етап чемпіонату Хмельницької області, який пройде у м. Дунаївці. Бажаємо нашій команді спортивних перемог.

«Новатор» (м. Хмельницький) – переможці першого етапу чемпіонату Хмельницької області

«Дунаївці» (Дунаєвецький район) вибороли 2 місце першого етапу чемпіонату Хмельницької області

ДЮСШ м. Деражня з командою «Хмельницький–Університет» розділили 3-4 місця

Склад команди:

1.Більчук Ліля ( Умлм 11-1)

2.Сищук Вікторія ( Мев 16-1)

3.Дідора Ілона (Мві 16-1)

4.Яровець Тамара (Сп 15-1)

5.Коломієць Марина (Дз 16-1)

6.Пивовар Зореслава ( Зл 13-1)

7.Гнатів Олеся ( Хт 16-1)

8. Головко Анастасія ( Тлпс 15-1)