Підручник «Юридична деонтологія: основи професійної діяльності юриста» – переможець ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика»

18 травня в місті Одеса відбулося нагородження переможців та номінантів ІІ Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика», який заснований Українською асоціацією видавців і книгорозповсюджувачів та видавництвом «Юридика» з метою розвитку та популяризації якісних українських книжок у сфері права, безпеки і євроінтеграції.

У конкурсі прийняли участь 135 видань. Хмельницький національний університет представляв навчальний посібник доцентів Миколи Вавринчука та Степана Кравчука «Юридична деонтологія: основи професійної діяльності юриста».

За результатами конкурсу члени комітету визначити посібник переможцем конкурсу у номінації «Навчальний посібник із приватного права» та йому присудили почесне друге місце.

Переможець конкурсу нагороджений почесним дипломом та пам’ятною статуеткою.

Вітаємо колектив кафедри права з перемогою у конкурсі.

Бажаємо натхнення та подальших творчих успіхів!

Інформація кафедри права