Перший випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації тренерів

28 квітня 2017 року Центром підвищення кваліфікації, післядипломної освіти за сприяння кафедр фізичного виховання та здоров’я людини був здійснений перший випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців сфери фізичної культури і спорту для здобуття ІІ тренерської категорії.Слухачами курсів були діючі тренери-викладачі дитячо-юнацьких спортивних шкіл області з різних видів спорту.

У програмі курсів розглядались питання програмування процесу підготовки спортсменів; фізичної, техніко-тактичної та психологічної підготовки спортсменів; медико-біологічних аспектів підготовки спортсменів; функціональної діагностики та позатренувальних факторів, що мають значний вплив на підготовку спортсменів.

До навчального процесу, що проводився з 19 по 28 квітня поточного року, були залучені висококваліфіковані фахівці кафедр: заслужений тренер України, майстри спорту України міжнародного класу, доценти, кандидати наук за фахом. Усі слухачі успішно здали комплексний письмовий іспит та отримали свідоцтво державного зразка. З метою профорієнтаційної роботи кожному слухачеві були вручені рекламні матеріали про університет.

Наступний набір групи підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців сфери фізичної культури і спорту планується у третій декаді вересня поточного року.

Дутчак Ю.В.,
доцент кафедри фізичного виховання