Перемога «Генерації змін» у національному конкурсі в межах європейського проєкту для молоді EU4Youth «Відновлення через соціальне підприємництво» (Junior Achievement Ukraine)

22 червня у Києві відбувся національний фінал міжнародного проєкту «Відновлення через соціальне підприємництво» за результатами якого, переконливу перемогу отримала стартап-команда «Генерація змін», створена за ініціативи викладачів кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Хмельницького національного університету – Тетяни Рудої, Наталії Танасієнко та Ольги Гарват і плеяди молодих стартаперів – студентів нашої кафедри: Лесі Муравської, Леоніда Чайковського, Назара Перунського. В процесі реалізації проєкту до складу команди долучилась колега-практик з кафедри технології і конструювання швейних виробів Олена Лущевська та студентка цієї самої кафедри Владислава Цісар. Так, наша команда стала прикладом реалізації плідної міжкафедральної співпраці.

Головною ідеєю нашого проєкту є виготовлення інноваційного санаційного одягу, спрямованого на відновлення фізичного і емоційного здоров’я.

Подія відбулася у стінах головного Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який виступив співорганізатором заходу.

Серед членів журі:

• Світлана Позова – співзасновник групи компаній «Баланс», голова Ради засновників професійної бухгалтерської спільноти GOODWILL.Club;
  • Оксана Орел – консультант з розвитку та вдосконалення продуктів та послуг, резидент професійної бухгалтерської спільноти GOODWILL.Club;
  • Ольга Мірзоєва – продюсер, маркетолог, співзасновниця та керуючий партнер онлайн школи «Therapy Beauty Taping»;
  • Андрій Яковенко – експерт з управління персоналом та систематизації бізнес процесів з 27-річним досвідом (підсилює підприємців-початківців та діючих підприємців на етапі створення), зі зростання та масштабування бізнесу;
  • Дар’я Гапірова – співзасновниця ГО «Простір розвитку та можливостей», експертка з гендерної рівності та соціальної інклюзії;
  • Сергій Катеринич – Product Manager у Digital Manufacturing, компанія САП Україна;
  • Тарас Компанець – завідувач патентно-ліцензійного відділу НДЧ КНУ ім. Т. Шевченка;
  • Максим Рутковський – заступник директора Ukrainian Global School.

Виборовши перемогу, команда «Генерація змін» долучається до Startup Pre-Accelerator – річної програми прискореного розвитку, яка надає грант у розмірі двох тисяч євро на розробку прототипу та передбачає пітчинг бізнес-проєкту перед інвесторами.

Понад 70 команд із чудовими соціально орієнтованими бізнес-ідеями… і чому саме «Генерація змін»?

Відповідь дуже проста – наша ідея зародилась із надії та прагнення допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Для нас – це більше ніж проєкт, це відповідь викликам сьогодення, це проєкт про найкращих і для найкращих!

Участь у проєкті та перемогу присвячуємо тисячам наших військових, в особі Сергія Галгана та його побратимів, які незважаючи ні на що, надто високою ціною виборюють наше спільне незалежне майбутнє!

Далі буде…

Інформація факультету управління, адміністрування та туризму