Патріотичний флешмоб «Україна – єдина і неподільна» з нагоди 10-ї річниці присвоєння університету статусу «національний»

Ось уже 52 роки на теренах Хмельницької області здійснює освітню, навчальну, наукову, методичну та виховну роботу Хмельницький національний університет.

За час свого існування він пройшов шлях від загальнотехнічного факультету Українського поліграфічного інституту до Хмельницького національного університету, який має найвищий рівень акредитації – IV, та все необхідне для підготовки фахівців високої кваліфікації: розвинену інфраструктуру, досвідчений професорсько-викладацький склад (74 докторів та 453 кандидатів наук), прекрасну бібліотеку, потужну комп’ютерну базу, багаторічний досвід освітньої та наукової діяльності.

Свій День народження та 10-ту річницю присвоєння йому статусу «національний» ХНУ відсвяткував спортивно-патріотичним пробігом до майдану Незалежності під гаслом «Україна – єдина й неподільна держава».

Ініціаторами флешмобу були студенти на чолі із завідувачем відділу навчально-виховної роботи Байдич Л. Е., які цим показали, що університет за мир та єдність України.

Близько тисячі студентів, викладачів та співробітників подолали відстань від 4-го навчального корпусу до головної площі міста.

Біля пам’ятника «Віри, Надії, Любові», учасники флешмобу утворили карту України, тримаючи в руках український прапор і хором співаючи гімн.

В рамках проведення Дня університету усі бажаючі мали змогу прослухати лекцію «Хмельницький національний університет: історія та сучасність», відвідати виставку «ХНУ – 10 років у статусі національного» (музей ХНУ), ознайомитись з науковими книгами та навчальними посібниками викладачів ВУЗу за останні 10 років (бібліотека) та науковими досягненнями ХНУ (музей ХНУ, 5-й навчальний корпус).

З нагоди університетського та релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці також відбулось відкриття виставки фітокомпозицій «Щедра українська осінь», яку підготували викладачі та студенти кафедри екології.

Біля актової зали була представлена виставка творчих робіт студентів та викладачів кафедри теорії та методики трудового та професійного навчання.

Закінчився цей день святково-тематичним вечором «Тепер ми знаємо про війну» на честь захисників єдиної і незалежної України.

Тож ще раз вітаємо нашу альма-матер з Днем народження!

Алла Коханська,
відділ міжнародних зв’язків та