Олімпійські символи у Хмельницькому національному університеті

З нагоди відзначення 50 річчя кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту та 5 річчя кафедри фізичної терапії, ерготерапії, 17 жовтня, біля навчального корпусу з фізичного виховання Хмельницького національного університету викладачами кафедр була посаджена та відкрита ландшафтна композиція «Олімпійські символи у Хмельницькому національному університеті».

Композиція представляє собою п’ять різнокольорових кіл, що переплетені та символізують об’єднання п’яти континентів (синє коло – Європу; чорне – Африку, червоне – Америку, жовте – Азію, зелене – Австралію) завдячуючи спорту. Різнокольорові кільця були утворені посадженими кущами відповідних кольорів.

Подібно олімпійським кільцям реалізувати даний проект допомогло об’єднання зусиль з боку професорсько-викладацького складу кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, кафедри фізичної терапії, ерготерапії, ректорату університету, фахівців Ботанічного саду Університету та відділення НОК України у Хмельницькій області. Сприяли посадці кущів також гарна погода, чудовий настрій, позитивні емоції та бажання усіх учасників проекту залишити в історії розвитку фізкультурно-спортивного руху історичну пам’ятку.

Сподіваємось, що посаджена композиція «Олімпійські символи у Хмельницькому національному університеті» стануть окрасою не лише нашого навчального закладу, а і усього міста.

Зав. кафедрою теорії і методики
фізичного виховання і спорту
Солтик О.О.