Олімпіада з української мови та літератури

13 травня 2017 року о 10.00 годині у Хмельницькому національному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

У заході взяли участь 18 абітурієнтів – учнів 11-х класів м. Хмельницького та області, які успішно пройшли І (заочний) етап Всеукраїнської олімпіади.

Конкурсні випробовування містили низку завдань з української мови та літератури. Кожне з них вимагало від виконавця досконалого знання шкільного курсу. Крім того, результати олімпіади будуть враховані при вступі до Хмельницького національного університету.

До складу журі ІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури входили:

– Приймак Інна Володимирівна – голова журі, заступник декана гуманітарно-педагогічного факультету, к.філол.н, доцент кафедри української філології;

– Олійник Любов Валентинівна – к.філол.н., старший викладач кафедри української філології.

Результати конурсного випробовування приємно вразили – усі учасники гідно впоралися із завданням й отримали сертифікати.

Бажаємо учасникам олімпіади та усім випускникам цього року випуску успішного складання Державної підсумкової атестації та Зовнішнього незалежного оцінювання!!!

Колектив кафедри української філології