Облаштування ботанічного саду до святкування 55-річчя ХНУ викладачами кафедри екології та студентами спеціальностей «Екологія» та «Середня освіта (Біологія)»

29 вересня 2017 року викладачі кафедри екології та студенти спеціальностей «Екологія» і «Середня освіта (Біологія)» провели загальнокафедральний суботник з облаштування та прибирання території університету і його ботанічного саду.

Кафедра екології з часу створення опікується ботанічним садом університету. Колекційний фонд та експозиційні ділянки саду традиційно використовуються у навчальній та науковій роботі кафедри. Ботанічний сад Хмельницького національного університету містить документовану колекцію живих рослин з понад 1100 таксонів (назв) рослин.

Розчистка території від самосіву, прибирання відцвілих квітів і трав, ремонт камʼяного каркасу Японського саду. Посадка і пересадка кущів та ліан, осінні посадки тюльпанів – ось перелік проведених робіт студентами і викладачами кафедри екології.

Вперше до трудового десанту долучились першокурсники.

Ботанічний сад створює на території університету високодекоративний ландшафтно-архітектурний ансамбль, який є важливою складовою навчально-виховного середовища.