Нові форми профорієнтації кафедри екології

13.11.2014 р. викладачі кафедри екології ХНУ Н. Г. Міронова, Л. С. Юглічек та працівники Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти провели вебінар з теми «Професійне спрямування шкільної біологічної освіти», на якому презентували спеціальність «Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування».

Вебінар ¬ – це спосіб організації зустрічей онлайн, формат проведення семінарів, тренінгів та інших заходів за допомогою Інтернету. Цей неологізм утворений поєднанням слів веб (англ. “мережа”) та семінар, або онлайн-семінар.

Використовувалась платформа для вебінарів Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти. Викладачі кафедри спілкувались з методистами біології та екології всіх районних та міських управлінь освіти.

Вебінар забезпечує повну взаємодію між аудиторією та виступаючим. Є одним з найбільш доступних та зручних варіантів навчання через Інтернет. Це сучасно, доступно і креативно.