Навчання працівників університету на курсах першої домедичної допомоги

Центром підвищення кваліфікації та післядипломної освіти при організаційно-методичному сприянні кафедри фізичної терапії, ерготерапії з березня 2019 р. до теперішнього часу були проведені курси першої домедичної допомоги для працівників нашого університету.

Вже далеко не студентського віку 20 працівників гуртожитків, навчальних корпусів ХНУ із завзяттям та гумором опановували практичні навички з реанімації, екстреної допомоги при травмах, гострих станах при раптових захворюваннях.

Це вже другі курси першої домедичної допомоги цього року. Перші відбулися в січні-квітні 2019 року для джур-учнів 10-11-х класів Хмельницької гімназії №2 на волонтерських засадах. Шестеро з дванадцяти школярів успішно склали іспити та отримали сертифікати.

Сподіваємось, що знання та навички отримані нашими курсантами, допоможуть в нестандартних ситуаціях врятувати не одне життя. З нетерпінням чекають початку навчання і працівники Хмельницького обласного художнього музею, адже в наш буремний час кожний громадянин України повинен вміти надати екстрену домедичну допомогу.

В.О.Кабашнюк, канд. медичних наук,

доц. каф. фізичної терапії, ерготерапії