Навчальна практика на курортних комплексах Болгарії

З 16 по 23 травня 2017 року студенти факультету економіки і управління мали змогу пройти навчальну практику на курортних комплексах Болгарії. Такій можливості завдячуємо туристичному агентству «Перфект Тревел», з якою університет уклав угоду про співпрацю.

Під час практики майбутні фахівці ознайомились з курортами різних типів: готельно-ресторанні комплекси, курорти закритого та клубного типів, а також з роботою відділів маркетингу, окремих підрозділів готельно-ресторанних комплексів, зокрема: служби трансферу, прийому, розміщення і харчування гостей, анімаційними послугами тощо. Студенти мали змогу вивчити різні умови проживання та організації харчування гостей курортів. За час практики відвідали більше 30 готелів у трьох містах (Несебр, Сонячний Берег та Варна) та чотирьох курортних містечках Болгарії (св.Костянтин і Олена, св. Влас, Чайка, Албена).

18 травня разом з патріотами України з усього світу учасники практики відзначили День вишиванки.

Презентацію звіту з практики студенти групи ГРС-16-1 представлять в рамках студентської наукової конференції кафедри менеджменту 27 травня (ІІІ пара, ауд. 4-305), на яку запрошуємо усіх.

Лук’яненко Г.І.,
доцент кафедри менеджменту