НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ КОМПЛЕКСІВ ІЗ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У ВНЗ»

20-21 жовтня у Хмельницькому національному університеті на базі кафедри практики іноземної мови та методики викладання було проведено науково-методичний семінар «Ефективне використання сучасних навчально-методичних комплексів із вивчення англійської мови у ВНЗ».

Організаторами семінару виступили: Хмельницький національний університет, Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press), Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment), офіційний представник видавництва Кембриджського університету компанія Лінгвіст та авторизований екзаменаційний центр Oxford Klass UA009.

Серед учасників семінару були викладачі іноземних мов нашого університету, вчителі провідних шкіл міста Хмельницького, працівники мовних курсів та студенти.

З вітальними словами до присутніх звернулась директор екзаменаційного центру Oxford Klass UA009 Оксана Маноха і розповіла про можливості здачі міжнародних Кембриджських екзаменів на базі Хмельницького національного університету, а також представила презентаційну продукцію платинового екзаменаційного центру Oxford Klass. Цікавою та корисною була інформація про безкоштовні навчальні ресурси для викладачів та студентів, які можна знайти на сайті www.cambridgeenglish.org.

У рамках семінару відбулась презентація на тему «Особливості підготовки до складання Кембриджських іспитів», проведена методистом видавництва Кембриджського університету Cambridge University Press Ганною Шовкалюк.

Консультант екзаменаційного департаменту Кембриджського університету в Україні, Cambridge English Language Assessment Дарина Сіжук ознайомила присутніх зі складовими частинами екзамену Cambridge English First та навела приклади екзаменаційних завдань. Аудиторія виявила зацікавленість у нових можливостях, що відкриваються завдяки співпраці університету із згаданими вище установами.

Після закінчення навчально-методичного семінару усі учасники отримали сертифікати. Викладачі вдячні організаторам семінару за корисну інформацію та змістовні презентації. Рекомендації щодо ефективних навчальних посібників від видавництва Cambridge University Press стануть у пригоді у подальшій роботі з учнями та студентами.

За інформацією кафедри практики іноземної мови та методики викладання