Миколай прийде до кожного

Акція «Миколай прийде до кожного», яку ініціювала студентська рада університету напередодні Дня святого Миколая, мала своє продовження. Завдяки зібраним коштам, ми змогли принести свято діткам, які перебувають на лікуванні у дитячій міській лікарні. Студентське самоврядування побувало в неврологічному відділенні та відділенні фізичної реабілітації. Щирі дитячі посмішки та обійми, щасливі очі, подяка батьків – ці емоції такі цінні для нас!

У рамках проведеної акції нам вдалося потішити діток наших військових, а саме прекрасну трирічну Варюшу Жук. Її тато загинув у жовтні, захищаючи нашу Батьківщину. Батько має дві медалі за гідні вчинки. Вічна йому пам’ять.

Отже, підсумки акції «Миколай прийде до кожного». Завдяки небайдужості, щедрості та милосердю  наших викладачів та студентів ми змогли зібрати 11000 грн. Всі ці кошти витрачено на подарунки діткам із дитячого будинку «Берізка», багатодітній сім’ї переселенців, хворим діткам, які перебувають у дитячій міській лікарні та сім’ї загиблого військового.

Ще раз дякуємо усім, хто долучився до цієї акції, в такий непростий час ми змогли принести хоч трішки радості діткам та навзаєм отримати їхні посмішки! Пам’ятаймо просту життєву істину: «Якщо одна людина зробить добру справу трьом людям, а ті в свою чергу далі, тобто кожен ще трьом, то скільки ж буде добрих справ навколо!💕(З фільму «Заплати іншому»)