Миколай прийде до кожного

День Святого Миколая – це свято, якого чекає кожна дитина. Напередодні, студентською радою ХНУ було ініційовано благодійну акцію «Миколай прийде до кожного», метою якої було зібрати кошти на подарунки діткам, які заслуговують на свято.

Попри нелегку ситуацію в країні, ми розуміємо, що не можемо залишити чемних діток-сиріт без подарунка за слухняність. Нехай ніщо не стане на заваді щасливим спогадам із дитинства!

Всі ж колись мріяли стати помічниками Святого Миколая? Студентській раді ХНУ вийшло побувати у цій ролі. Завдяки зібраним коштам, ми допомогли не одній дитині, а цілому дитячому будинку, зокрема, Хмельницькому спеціалізованому будинку дитини «Берізка».

Представники студентської ради передали вихователям діток цікаві розвивальні ігри, конструктори, книги, іграшки і засоби для навчання та розвитку (шкода, що через високий рівень захворюваності, не було можливості поспілкуватися з малечею).

Більше того, нам вдалося організувати свято для багатодітної родини переселенців. На жаль, нам не вдалось побачити їх у повному складі, адже двоє близнюків захворіли, тож бажаємо їм якнайшвидшого одужання!

Ми вдячні кожному, хто долучився до благодійної акції та допоміг зробити свято Миколая кожній дитині, яка цього потребує!

Ми впевнені, що кожен може відчути себе в ролі справжнього чарівника та допомогти іншим! Все, що для цього потрібно, це подарувати частинку своєї доброти та турботи іншим, а особливо діткам, адже їхні посмішки та світлі очі не зможуть більше залишити вас байдужими.

Інформація студентської ради