Міжнародний день студентського спорту в університеті

З нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту 20 вересня студенти та викладачі університету долучились до Всеукраїнського флешмобу, що проводився за ініціативи Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, у вигляді виконання вправи «згинання-розгинання рук в упорі лежачи» кількістю 22 рази. Проведення заходів до Міжнародного дня студентського спорту проводиться відповідно до рішення ЮНЕСКО 2015 року під гаслом «Today’s stars, tomorrow’s leaders».

На майданчику перед навчальним корпусом №3 зібралися понад 150 учасників флешмобу. Зі словами підтримки даного заходу до присутніх звернувся Перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи, професор, доктор економічних наук Войнаренко Михайло Петрович.

Представники Хмельницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОНУ зачитали студентам та викладачам університету звернення Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Перед початком флешмобу викладачі кафедри фізичного виховання провели руханку, що дозволило перевести організм учасників флешмобу у готовність до виконання фізичної вправи.

Приємно відзначити, що всі учасники флешмобу якісно виконали двадцять два згинання-розгинання рук в упорі лежачи та отримали заряд енергії і бадьорості.

На завершення начальник Хмельницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання і спорту МОНУ вручив подяки Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України кращим тренерам-викладачам університету, які підготували чемпіонів та призерів 13-ї літній Універсіаді України.

Доцент кафедри фізичного виховання
Дутчак Ю.В.