Міжнародний день просвіти з мінної безпеки у ХНУ

4 квітня відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, пов’язаній із розмінуванням. Його мета – підвищити обізнаність про загрозу, яку несуть вибухонебезпечні предмети для здоров’я та життя людей. Попри численні кампанії з інформування про мінну небезпеку, попереджувальні повідомлення знову і знову надходять звістки про нові жертви. Це є болючим нагадуванням про те, що таких заходів ніколи не буде достатньо. Важко бачити й чути про людей і сім’ї, чиї близькі, особливо діти, втратили  життя або здоров’я через цікавість чи ігнорування настанов фахівців. А ті, кому пощастило вижити після нещасного випадку, отримують тяжкі фізичні та психологічні травми.

За ініціативи студентської ради Хмельницького національного університету та відділу навчально-виховної роботи у цей день було організоване навчальне заняття для студентів та викладачів за участі працівників навчально-методичного центру Цивільного захисту Хмельницької області та Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. Сигнал повітряної тривоги прозвучав перед початком заняття, проте усі присутні перемістилися в укриття корпусу №5 і прослухали корисну і важливу інформацію.

З аудиторії в укриття: сапери Хмельниччини провели заняття з мінної безпеки для студентів  (матеріал на сайті Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

Відео заходу…

Сьогодні потрібно сприяти поширенню інформації серед громадськості з цієї актуальної теми та нагадувати про те, що дотримання простих правил рятує життя.

Будьте обізнаними і обачними !

Відділ навчально-виховної роботи
Студентська рада ХНУ