МАЙБУТНІ СОЦІАЛЬНІ ПЕДАГОГИ ТА СОЦІАЛЬНІ ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІЗУВАЛИ ВЕСЕЛИЙ КУЛЬТУРНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

У ботанічному саду Хмельницького національного університету студенти та викладачі кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки 4 червня організували та провели культурно-розважальний захід приурочений до Дня захисту дітей.

Ініціативність та соціальна активність студентства та викладацького складу кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки цього разу проявились у організації та проведенні відкритого для усіх хмельничан свята. Ми прагнули провести свято для дітей та батьків, подарувати їм можливість весело провести час разом.

За ініціативи завідувача кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Романовської Людмили Іванівни та старшого викладача кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Хмуринської Тетяни Олександрівни, а також за активної участі доцента кафедри Рабійчука Сергія Олександровича, старшого викладача Шеремет Алли Михайлівни та студентів 1-5 курсів спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» та за матеріальної підтримки благодійної організації «Хмельницький обласний благодійний фонд Ропотана Андрія Григоровича» було проведено свято для дітей м. Хмельницький.

При кафедрі соціальної роботи та соціальної педагогіки створено благодійну організацію Відокремлений підрозділ Благодійного фонду «Живе серце» «Хмельницький», який працює по реалізації проекту «Молодь для молоді» Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині».

Відокремленим підрозділом Благодійного фонду «Живе серце» «Хмельницький» створено молодіжний Клуб у Обласному реабілітаційному центрі для дітей «Подолянчик».

Метою діяльності Клубу є сприяння подальшій адаптації дітей з центру до самостійного життя.

Саме тому, Відокремленим підрозділом Благодійного фонду «Живе серце» «Хмельницький» та кафедрою соціальної роботи та соціальної педагогіки на свято з нагоди Дня захисту дітей були запрошені вихованці Обласного реабілітаційного центру для дітей «Подолянчик». З ними було проведено остання зустріч у Клубі, організовано святковий солодкий стіл, а також від фонду їм були презентовані подарунки.

Програмою заходу були передбачені такі розваги:

– спортивні та розважальні ігри;

– танцювальна анімація;

– театралізовані постановки;

– майстер клас зі східних танців;

– пізнавальні тренінгові вправи;

– малюнки крейдою на асфальті;

– спортивні естафети;

– аква-грим, плетіння та багато іншого
.

Студенти-аніматори, майбутні соціальні педагоги та соціальні працівники, зустріли гостей свята у гарному настрої і дарували свої посмішки та позитивні емоції кожній дитині.

Діти також мали змогу поспівати дитячі пісеньки під супровід баяна з професійною вокалісткою, почитати казочки у затінку та трохи перепочити, пограти в активні ігри та взяти участь в естафеті.

З особливим захопленням маленькі хмельничани очікували своєї черги, щоб зробити аква-грим та заплести цікаву зачіску. А ще з великим задоволенням та наполегливістю дітки брали участь у танцювальній анімації, вони ні на хвилину не зупинялись, старанно повторюючи усі рухи аніматорів, не втримались і батьки, які також приєднались до спільного танцю.

Також маленькі художники з допомогою студентів, майбутніх фахівців соціальної сфери, розфарбували крейдою місточок ботанічного саду, надихнувши його кольорами життя та радості.

Звичайно, ми не забули і про найбільшу слабкість усіх дітей – це солодощі.

Маємо надію, що все вдалось і таке велике свято є нашим першим досвідом але не останнім, ми віримо, що це стане доброю традицією. Адже діти – це наше майбутнє, а їхнє щасливе дитинство – це запорука здорової, процвітаючої України.

Ви можете також переглянути відео та ще більше фото, пройшовши за посиланнями:

https://vk.com/club78426111?z=video-78426111_456239018%2F05754d3640ab53db20%2Fpl_wall_-78426111

https://vk.com/club78426111?z=video-78426111_456239019%2F3d5ea374f332b07f17%2Fpl_wall_-78426111

https://vk.com/album-78426111_233022241

Хмуринська Т.О,
канд. пед. наук, старший викладач
кафедри соціальної роботи та
соціальної педагогіки