Круглий стіл «Об’єднана молодь – майбутнє України»

22 березня в сесійній залі Хмельницької міської ради відбувся круглий стіл «Об’єднана молодь – майбутнє України» за участі Хмельницького міського голови, президії Молодіжної ради Хмельницького та керівників студентського самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти міста Хмельницького. Хмельницький національний університет представляли Голова студентської ради Марія ПОЛЯКОВА та голова СР гуртожитку № 1 Назарій РЕПІНСЬКИЙ.

Обговорювалися такі актуальні питання:

• молодь каталізатор прогресу: волонтерство шлях до перемоги;
  • актуальні виклики сьогодення діяльності студентського самоврядування та шляхи їх вирішення;
  • обговорення плану розвитку молодіжної політики Хмельницької територіальної громади.

Результатом такого заходу стало підписання Меморандуму про співпрацю між Хмельницькою міською радою, Молодіжною радою Хмельниччини та органами студентського самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти міста Хмельницького, у тому числі й студентською радою Хмельницького національного університету.

Метою Меморандуму є налагодження діалогу, взаємодія та координація діяльності Сторін для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в реалізації спільних проєктів і заходів, а також співпраці в освітній, науковій, волонтерській, культурній, спортивній і творчій сферах, задля формування розвитку молодіжної політики Хмельницької міської територіальної громади та України.

Студентська рада ХНУ,

відділ навчально-виховної роботи