Кращих студентів міста привітали з днем студента

Роки студентства – найкращі роки юності. Адже це час, коли кожен день несе із собою щось нове, незвичайне. Без сумніву, це і найкраща пора для реалізації себе у будь-чому, до чого «лежить» ваше серце.

У стінах Хмельницької міської ради привітали студентів, які активно долучаються до громадської роботи, проявляють себе у студентському самоврядуванні та за успіхи в навчанні.

Заступник міського голови – Володимир Гончарук, вручив грамоти та подарунки кращим представникам вищих навчальних закладів міста Хмельницький та побажав молодим та амбітним знайти практичне втілення, отриманих у навчальних закладах знань й закликав працювати над розвитком Хмельницького.

«Бажаю максимально використовувати у реальному житті знання, які ви отримуєте, бо життя за межами університету значно відрізняється – це море, у якому треба навчитися пливти і пливти досить швидко, – говорить Володимир Гончарук. – Нехай університетські знання сприяють вашому становленню, як спеціалістів, особистостей та лідерів. Також закликаю, щоб ці знання ви використовували і для розвитку нашого міста».

Серед кращих – студенти Хмельницького національного університету, представники Студентської ради університету:

– Кирильчук Денис – студент факультету технологій та дизайну, заступник голови Студентської ради Хмельницького національного університету з організаційних питань.

– Артур Віннічук – студент факультету інженерної механіки, заступник голови Студентської ради Хмельницького національного університету з питань гуртожитків.

– Дар’я Саламаха – студентка факультету економіки та управління, голова Студентської ради факультету.

Окрім студентів, подяку від Міського голови – Олександра Симчишина – отримав колектив керівного складу Хмельницького національного університету, з числа усіх вищих навчальних закладів міста, за сприяння та підтримку студентських ініціатив.

Студентська рада
Хмельницького національного університету