Команда студради ХНУ – призер квізу до Дня вишиванки

16 травня у Всесвітній день вишиванки Молодіжний центр разом з Управлінням молоді та спорту організували інтелектуальний турнір до Дня вишиванки для студентів вищих навчальних закладів міста Хмельницького. Захід відбувся  у науковій бібліотеці Хмельницького національного університету за запрошенням студентської ради та відділу навчально- виховної роботи університету.

Розпочався турнір урочистим виконанням гімну України студентками Хмельницького фахового музичного коледжу. Серед поважних гостей була Наталя Тищук із Соледара, яка поділилася своєю надихаючою історією про вишиванки, що зворушила всіх присутніх.

У змаганні взяли участь 7 команд, які відповідали на запитання про традиційний український одяг, різноманітність орнаментів вишивки, історію поширення вишиванки в Україні та її унікальні особливості в різних регіонах.

Переможцями турніру стали:

1 місце – Університет економіки і підприємництва, м. Хмельницький

2 місце – Хмельницький національний університет

3 місце – Хмельницький інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Щиро вітаємо команду студентів Хмельницького національного університету у складі: Матковської Марії, Ковальової Наталії, Олексюк Юлії, Швайко Валерії, Коваль Надії, Пономаренка Ярослава із почесним 2 місцем!

Студентська рада
Відділ навчально-виховної роботи