КАФЕДРА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Кафедра соціальної роботи та соціальної педагогіки не припиняє активно співпрацювати з Хмельницьким комітетом Червоного хреста. Цього разу для студентів – майбутніх фахівців соціальної сфери – проведено просвітницько-виховний захід з формування позитивного ставлення до здорового способу життя.

Питання здорового способу життя ніколи не втратить своєї актуальності. Здоров’я (фізичне, емоційне, психологічне) усього суспільства залежить від індивідуального ставлення кожного з нас до свого власного здоров’я. Це потрібно кожному з нас і не просто раз в рік чи місяць, а кожного дня, безперервно піклуватися про власне здоров’я.

Як же покращити якість власного життя? Відповідь на це питання студентам спеціальності «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота» висвітлили представники Хмельницького комітету Червоного хреста.

Не варто забувати про досить прості, але важливі речі!

Не забувайте, що сніданок – це обов’язковий прийом їжі і може покращити швидкість обміну речовин на цілий день.

Активність, активність і ще раз активність! Будьте активними, життєрадісними і відкритими до світу.

Здоровий спосіб життя жодним чином не сумісний з шкідливими звичками: куріння, вживання алкоголю і, тим більше, наркотиками.

Здоровий спосіб життя – це також дбайливе ставлення до себе! Себе треба любити, про себе потрібно піклуватися.

Турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, це має бути способом життя! Здоровим способом життя.

Звичайні, на перший погляд, речі, яких варто притримуватись, допоможуть значно покращити якість нашого життя!

Також студенти мали змогу проявити себе творчо і добре повеселитись, малюючи плакати на тему здорового способу життя зі своїми одногрупниками. Тож це було не просто цікаво, а й весело!

Грабчак О.В., Рабійчук С.О.,
доценти кафедри СРСП