КАФЕДРА ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ ІНФОРМУЄ

Кафедра практичної психології та педагогіки інформує про результати профорієнтаційної та просвітницької роботи в Хмельницькому окружному адміністративному суді

Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України та Хмельницький національний університет здійснюють видання міжнародного наукового фахового журналу «Порівняльна професійна педагогіка» (щоквартально).18 вересня 2015 року відбулася зустріч завідувача кафедри практичної психології та педагогіки Хмельницького національного університету, Заслуженого працівника освіти України, доктора психологічних наук, професора Потапчука Є.М. З працівниками апарату Хмельницького окружного адміністративного суду. Метою зустрічі було проведення профорієнтаційної та просвітницької роботи, презентація психології як практично спрямованої сфери наукових знань, що потрібна для кожної людини.

Професор Потапчук Є.М. ознайомив персонал Хмельницького окружного адміністративного суду з можливостями Хмельницького національного університету надавати якісну освіту за за широким спектром напрямів підготовки. Також було приділено увагу особливостям здобуття професії психолога, зазначивши, що навчаючись на психолога, молоді люди мають можливість не тільки здобути гарну професію, а й отримати потрібні знання для себе особисто, для сімейного життя та виховання дітей.

Після розповіді про Хмельницький національний університет професор Потапчук Є.М. провів для працівників апарату Хмельницького окружного адміністративного суду цікаве та пізнавальне заняття на актуальну тему «Психічне здоров’я фахівця та шляхи його збереження».

Заняття викликало зацікавленість у присутніх, оскільки на ньому було розкрито багато корисної інформації про чинники, які впливають на психічне здоров’я фахівців та шляхи його збереження.

Представники апарату Хмельницького окружного адміністративного суду подякували за цікаву зустріч і висловили надію на подальшу тісну співпрацю з кафедрою практичної психології та педагогіки.

Кафедра практичної психології та педагогіки